Radio rock risteily

Täällä käydään Stratovarius-aiheiset keskustelut. Ja Suomeksi tottakai.
Post Reply
IceTear1
Sr. Member
Posts: 311
Joined: Mon Mar 04, 2002 1:17 pm
Contact:

Radio rock risteily

Post by IceTear1 » Sun May 15, 2011 9:49 pm

Loistava keikka eilen :headbang: Kiitoksia!

DDDDDDDD
Jr. Member
Posts: 47
Joined: Sat Jul 16, 2011 11:26 pm

Re: Radio rock risteily

Post by DDDDDDDD » Wed Jul 27, 2011 1:04 am

yea.

User avatar
Stevie Wonder
Jr. Member
Posts: 15
Joined: Fri Jul 29, 2011 1:18 pm

Re: Radio rock risteily

Post by Stevie Wonder » Fri Jul 29, 2011 1:23 pm

ɯʗȵԀѽѹӊɯʗȵԀѽѹӊɯʗȵԀѽѹӊret456768ijnbvxchsgl;''[]]\[poiuytrwdffdde54528-==-544

User avatar
BBBBBBBBB
Member
Posts: 105
Joined: Wed Feb 09, 2011 2:56 am
Location: Loonyland, pancakehouse

Re: Radio rock risteily

Post by BBBBBBBBB » Fri Jul 29, 2011 10:04 pm

6uzxl

User avatar
Derrick Rose
Sr. Member
Posts: 591
Joined: Sun Jan 23, 2011 3:02 am
Location: Chicago

Re: Radio rock risteily

Post by Derrick Rose » Sun Jul 31, 2011 5:56 am

Stevie Wonder wrote:ɯʗȵԀѽѹӊɯʗȵԀѽѹӊɯʗȵԀѽѹӊret456768ijnbvxchsgl;''[]]\[poiuytrwdffdde54528-==-544
HUH?
Derrick Rose

User avatar
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
Jr. Member
Posts: 34
Joined: Tue Sep 06, 2011 3:12 pm
Location: WTFsville-on-Kuressaare

Re: Radio rock risteily

Post by ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ » Sun Sep 11, 2011 10:03 pm

HÜH?
??????????
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

Post Reply