Jammer dat ik anderman's gesprekken moeilijk kan volgen als hun interesses verschilt van de mijne. Nu ja, vast wel iets aan te doen.

We zitten met een kleine verhuizing; ~*Puff Forum*~ hebben we nu verhuisd naar een nieuw (en hopelijk beter) forum: Puffed Untiy is wat het zooitje nu heet: http://www.puffed-unity.com/forum
We hebben plannen om een site rond het forum heen te bouwen, maar het forum zelf is eerste prioriteit. Het werk eraan vlot al aardig, wil alleen nog aan het uiterlijk werken (andere kleuren, verschillende themas en ook een nieuw forum logo). Ik verwacht het grootste werk eind van de week af te hebben, dan kan het oude forum in principe z'n deuren sluiten. Wel effe wennen aan de admin controls, kostte me enige moeite om alles te vnden.
Ok, genoeg met mijn slaapverwekkend praatje, ik spreek jullie later wel
AO